Kontakt

Nasi dystrybutorzy

Czy chcesz przejść na cyfrowy list przewozowy? TransFollow współpracuje z różnymi promotorami i dystrybutorami w zakresie obsługi rynku międzynarodowego. Koncentrujemy się głównie na Europie.

Opis naszych lokalnych dystrybutorów

Nasi promotorzy to stowarzyszenia krajowe, których członkowie mają bieżącą wiedzę na temat rynku logistyki w swoich krajach. Z dystrybutorami firma TransFollow podpisuje umowy na promowanie i sprzedaż jej produktów oraz pomoc w ich integracji. Poniżej znajduje się opis naszych lokalnych dystrybutorów według kraju:

Czechy

Cesmad Bohemia

Osoba kontaktowa: Martin Cihelka

Nad Sokolovnou 117/1
14700 Prague

+420 241040118martin.cihelka@cesmad.com

Hiszpania

SETIR

Osoba kontaktowa: Guillermo Ortiz de Zárate

Centro de Transportes de Coslada C/Luxemburgo 2
28821 Coslada Madrid

+34 911514800comercial@setir.es

TransFollow Sales Spain

Osoba kontaktowa: Ramón Fernandez

Madrid

+34 691672558rfernandez@transfollow.org

CETM

C/ López de Hoyos, 322
28043 Madrid

91 744 47 21ecmr@cetm.eshttp://w2.cetm.es/cetm.asp

Francja

TransFollow Sales France

Osoba kontaktowa: Guillaume Salembier

Lille

+ 33 6 477 472 67gsalembier@transfollow.org

SETR

SETR

Osoba kontaktowa: Erwan Celerier

Immeuble Le Cardinet, 8 Rue Bernard Buffet
75017 Paris

0033 144290418erwan.celerier@fntr.frwww.fntr.fr/

United Kingdom

Logistics UK

Hermes House, St John's Rd
TN4 9UZ Tunbridge Wells

+44 (0) 3717 11 22 22consultingandstandards@fta.co.ukhttps://logistics.org.uk/

Włochy

ALIS

Osoba kontaktowa: Nicolö Berghinz

Via Rasella 157
00187 Roma

+39 068715371berghinz.nicolo@alis.it

Holandia

Beurtvaartadres

Osoba kontaktowa: Robert Timmermans

Hofweg 33
2631 XD Nootdorp

+31(0)88-5522101sales@beurtvaartadres.nl

Rumunia

UNTRR

Osoba kontaktowa: George Dobre

Lenachita Vacarescu 60
040157 Bucharest

+40-720999240george.dobre@untrr.ro

Twojego kraju nie ma na liście?

Z TransFollow możesz skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem info@TransFollow.org

Biuro TransFollow

Millennium Tower, Radarweg 29 1043 NX Amsterdam | The Netherlands

Pomocy chętnie udzieli Twój dystrybutor.

Czy chcesz się z nim skontaktować? Jeśli tak, uzupełnij poniższy formularz.