Επικοινωνία

Οι διανομείς μας

Επιθυμείτε και εσείς να αλλάξετε στο ψηφιακό δελτίο αποστολής; Η TransFollow συνεργάζεται με διάφορους προωθητές και διανομείς για την εξυπηρέτηση της διεθνούς αγοράς. Επικεντρωνόμαστε πρωτίστως στην Ευρώπη.

Επισκόπηση των τοπικών διανομέων μας

Οι προωθητές μας είναι εθνικές ενώσεις με σύγχρονη γνώση της αγοράς της εφοδιαστικής στη χώρα τους. Γίνεται ανάθεση σε διανομείς για να προωθήσουν και να πραγματοποιήσουν πωλήσεις για την TransFollow, και να βοηθήσουν στην ενοποίηση. Παρακάτω θα βρείτε μια επισκόπηση των τοπικών διανομέων μας ανά χώρα:

Τσεχική Δημοκρατία

Cesmad Bohemia

Πρόσωπο επικοινωνίας: Martin Cihelka

Nad Sokolovnou 117/1
14700 Prague

+420 241040118martin.cihelka@cesmad.com

Ισπανία

SETIR

Πρόσωπο επικοινωνίας: Guillermo Ortiz de Zárate

Centro de Transportes de Coslada C/Luxemburgo 2
28821 Coslada Madrid

+34 911514800comercial@setir.es

TransFollow Sales Spain

Πρόσωπο επικοινωνίας: Ramón Fernandez

Madrid

+34 691672558rfernandez@transfollow.org

CETM

C/ López de Hoyos, 322
28043 Madrid

91 744 47 21ecmr@cetm.eshttp://w2.cetm.es/cetm.asp

Γαλλία

TransFollow Sales France

Πρόσωπο επικοινωνίας: Guillaume Salembier

Lille

+ 33 6 477 472 67gsalembier@transfollow.org

SETR

SETR

Πρόσωπο επικοινωνίας: Erwan Celerier

Immeuble Le Cardinet, 8 Rue Bernard Buffet
75017 Paris

0033 144290418erwan.celerier@fntr.frwww.fntr.fr/

United Kingdom

Logistics UK

Hermes House, St John's Rd
TN4 9UZ Tunbridge Wells

+44 (0) 3717 11 22 22consultingandstandards@fta.co.ukhttps://logistics.org.uk/

Ιταλία

ALIS

Πρόσωπο επικοινωνίας: Nicolö Berghinz

Via Rasella 157
00187 Roma

+39 068715371berghinz.nicolo@alis.it

Ολλανδία

Beurtvaartadres

Πρόσωπο επικοινωνίας: Robert Timmermans

Hofweg 33
2631 XD Nootdorp

+31(0)88-5522101sales@beurtvaartadres.nl

Ρουμανία

UNTRR

Πρόσωπο επικοινωνίας: George Dobre

Lenachita Vacarescu 60
040157 Bucharest

+40-720999240george.dobre@untrr.ro

Δεν υπάρχει η χώρα σας στη λίστα;

Επικοινωνήστε με την TransFollow μέσω email info@TransFollow.org

Γραφείο TransFollow

Millennium Tower, Radarweg 29 1043 NX Amsterdam | The Netherlands

Ο διανομέας σας θα χαρεί να σας βοηθήσει

Επιθυμείτε να επικοινωνήσετε με τον τοπικό διανομέα σας; Τότε μπορείτε να συμπληρώσετε και τη φόρμα παρακάτω.