Kontakt

Vores distributører

Vil du også gerne skifte til det digitale fragtbrev? TransFollow samarbejder med forskellige promotorer og distributører om at betjene det internationale marked. Vi fokuserer primært på Europa.

Oversigt over vores lokale distributører

Vores promotorer er nationale sammenslutninger med den nyeste viden om logistikmarkedet i deres land. Distributører er kontraheret til at fremme og sælge TransFollow samt hjælpe med integration. Nedenfor er et overblik over vores lokale distributører pr. land:

Tjekkiet

Cesmad Bohemia

Kontaktperson: Martin Cihelka

Nad Sokolovnou 117/1
14700 Prague

+420 241040118martin.cihelka@cesmad.com

Spanien

SETIR

Kontaktperson: Guillermo Ortiz de Zárate

Centro de Transportes de Coslada C/Luxemburgo 2
28821 Coslada Madrid

+34 911514800comercial@setir.es

TransFollow Sales Spain

Kontaktperson: Ramón Fernandez

Madrid

+34 691672558rfernandez@transfollow.org

CETM

C/ López de Hoyos, 322
28043 Madrid

91 744 47 21ecmr@cetm.eshttp://w2.cetm.es/cetm.asp

Frankrig

TransFollow Sales France

Kontaktperson: Guillaume Salembier

Lille

+ 33 6 477 472 67gsalembier@transfollow.org

SETR

SETR

Kontaktperson: Erwan Celerier

Immeuble Le Cardinet, 8 Rue Bernard Buffet
75017 Paris

0033 144290418erwan.celerier@fntr.frwww.fntr.fr/

United Kingdom

Logistics UK

Hermes House, St John's Rd
TN4 9UZ Tunbridge Wells

+44 (0) 3717 11 22 22consultingandstandards@fta.co.ukhttps://logistics.org.uk/

Italien

ALIS

Kontaktperson: Nicolö Berghinz

Via Rasella 157
00187 Roma

+39 068715371berghinz.nicolo@alis.it

Holland

Beurtvaartadres

Kontaktperson: Robert Timmermans

Hofweg 33
2631 XD Nootdorp

+31(0)88-5522101sales@beurtvaartadres.nl

Rumænien

UNTRR

Kontaktperson: George Dobre

Lenachita Vacarescu 60
040157 Bucharest

+40-720999240george.dobre@untrr.ro

Er dit land ikke opført?

Du bedes kontakte TransFollow via e-mail på info@TransFollow.org

TransFollow

Millennium Tower, Radarweg 29 1043 NX Amsterdam | The Netherlands

Din distributør vil gerne hjælpe dig

Ønsker du at kontakte din lokale distributør? Så kan du også udfylde nedenstående formular.